Popis proizvoda prema marki GOMEOLIVA

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Boca od 1 litre)
5,62 $
5,62 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Boca od 2 litre)
11,18 $
5,59 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Boca od 5 litre)
26,94 $
5,39 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Boca od 750 ML.)
7,80 $
10,40 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Kutija od 15 boca od 1 litre - 15 Litara)
82,11 $
5,47 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Kutija od 3 boca od 5 litre - 15 Litara)
77,95 $
5,20 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA (Kutija od 6 boca od 2 litre - 12 Litara)
65,00 $
5,42 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA - Nefiltrirano (Boca od 250 ML.)
4,68 $
18,72 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.

Ekstra Djevičantsko Masilnovo Ulje - GOMEOLIVA - Nefiltrirano (Boca od 500 ML.)
6,50 $
13,00 €/L

- Ekstra Djevičansko Maslinovo Ulje dobiveno hladno od prve ekstrakcije maslina isključivo mehaničkim putem.

- Sorte maslina: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Uzgaja se unutar zemljopisnog područje koje uključuje subbetski sustav u Cordobi.

- Prikupljen u studenom i prosincu.