Wykaz produktów w podziale na marki OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Karton 6 Butelek po 2 Litry - 12 Litrów)
98,75 $
8,23 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Butelek po 2 Litry)
16,12 $
8,06 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Butelek po 750 ML.)
7,80 $
10,40 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Karton 3 puszki po 5 Litrów - 15 Litrów)
111,23 $
7,42 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Puszki po 5 Litrów)
37,65 $
7,53 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Karton 3 Butelek po 5 Litry - 15 Litrów)
107,07 $
7,14 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Butelek po 1L.)
8,58 $
8,58 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio - OLIVARES DE LEONCIO GÓMEZ (Butelek po 5 Litry)
37,44 $
7,49 €/L

- Oliwa  z Oliwek Extra Virgin Bio najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

- Odmiany oliwek: Picuda, Hojiblanca i Picual.

- Zebrany w listopadzie i grudniu pod kontrolą Andaluzyjskiego Komitetu Rolnictwa Ekologicznego (CAAE).